MIS ON AVOKAADO?

Avokaado on veebipõhine õigusalaste dokumentide keskkond, mis võimaldab dokumente koostada, teiste osapooltega jagada, pidada läbirääkimisi, dokumente digiallkirjastada ja turvaliselt säilitada isiklikus iseteeninduskeskkonnas.

Vali dokument

Avokaado dokumendivalikus on üle 130 erineva dokumendi erinevatest valdkondadest, alates hagiavaldustest kuni optsioonilepinguni. Dokumentide sisu uueneb vastavalt muutuvale seadusandlusele ja kohtupraktikale, mis tagab, et dokumendid on alati ajakohased.

Vasta küsimustele

Dokument koostatakse lähtuvalt kasutaja poolt vastatud küsimustest ja valikutest. Küsimuste juures on juhendid ja selgitused, mis muudavad küsimustiku täitmise ja dokumentide koostamise lihtsaks ja arusaadavaks.

Jaga, kommenteeri, muuda

Pärast küsimustiku täitmist on dokument kohe allkirjastamiseks ja alla laadimiseks valmis. Nii valmis kui ka poolikuid dokumente saad jagada, kommenteerida ja muuta.

Digiallkirjasta ja säilita

Kõik koostatud ja üleslaetud dokumendid säilitatakse sinu töölaual, kus saad neid kaustadesse panna, teistele jagada, kommenteerida ning meeldetuletusi seada. Lisaks on võimalik kõikidest oma dokumentidest saada kiire ülevaate, laadides alla dokumendiregistri. Oma töölauda saad alati tasuta kasutada.

Proovi 14 päeva tasuta

Krediitkaarti pole vaja